Menu
Obec Novoť
ObecNovoť

VIANOČNÝ BENEFIČNÝ KOCERT pre Jakubka, Izabelku a Mária

VIANOČNÝ BENEFIČNÝ KOCERT pre Jakubka, Izabelku a Mária

„ Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“

(Matka Tereza)

Milí Novoťania a všetci ľudia dobrej vôle,

      s príchodom posledného mesiaca v roku sa zároveň blíži čas Vianoc, sviatkov lásky a pokoja, no pre nás veriacich v prvom rade sviatkov Narodenia Ježiša Krista – najväčšieho daru Boha Otca pre nás všetkých. Je to čas, kedy sa viac zamýšľame nad tým, ktoré hodnoty sú pre náš život tie najvzácnejšie a zároveň sa snažíme prejavovať lásku tým, ktorí sú pre nás najdôležitejší. Je to tiež čas, keď citlivejšie vnímame tých, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých, a teda aj na našu pomoc.

      V rámci tejto myšlienky si Vás dovoľujeme osloviť a zároveň srdečne pozvať na BENEFIČNÝ KONCERT,  ktorý sa uskutoční 28. 12. 2022 o 17:00 hod. v KOSTOLE V NOVOTI, na ktorom vystúpi Ľudová hudba CHUDOBOVCI a chrámový zbor CUM ANGELIS. Výťažok z tohto koncertu, ako aj všetky darcovské finančné príspevky budú prerozdelené do troch rodín z našej obce. Všetky sa boria dennodenne so zdravotnými problémami ich detí. Na ich liečbu a napredovanie prostredníctvom rehabilitačných pobytov potrebujú nemalé finančné prostriedky, ktoré sa pohybujú v tisícoch eur za pobyt.  Tieto rodiny si to finančne nemôžu dovoliť, preto sú odkázané na pomoc dobrých a ochotných ľudí. Snom každého rodiča je, aby jeho dieťa bolo začlenené do spoločnosti,  aby napredovalo, aby mohlo  žiť plnohodnotný život. To si vyžaduje okrem veľkej obetavosti a starostlivosti zo strany rodičov aj profesionálnu a odbornú lekársku starostlivosť, ktorá je vo všetkých týchto prípadoch nevyhnutná a zároveň tvorí veľkú finančnú záťaž pre celú rodinu. 

      Preto by sme chceli týmto rodinám pomôcť. Zapojiť sa môžete aj Vy, a to vložením finančného daru do označenej krabičky priamo na koncerte. V prípade, že sa koncertu nemôžete zúčastniť, ale rodinám chcete pomôcť, finančný dar môžete doniesť osobne Zuzane Šustekovej (kancelária v budove COOP Jednota, tel. kontakt: 0907 889 941) alebo po telefonickej dohode aj inak.

Pán Boh zaplať za vašu lásku a štedrosť.

 

 

Dátum vloženia: 6. 12. 2022 17:05
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 12. 2022 17:06
Autor: admin prevod
Informácie o obci
Môžete mať záujem